Часті питання

У разі коли термін дії листа на підтведження e-mail вийшов і Ви не встигли його підтвердити, небхідно на головній сторінці натиснути кнопку "Забули пароль" після чого Вам ще раз надійде лист.

Код додавання споживача, який приходить Вам на електронну пошту або мобільний телефон при дованні споживача, складається з 8 символів та містить  великі літери англійського алфавіту та цифри. Також зверніть увагу на схожість символів 0 (нуль) та літери O, та 8 з В, які можуть міститися в коді. На різних пристроях та в різних браузерах вони відображаються по різному та можуть бути дуже схожими. Тому у разі виникнення помилки з кодом додавання споживача, просимо перевірити розкладку клавіатури (повинна бути вибрана англійська мова), та спробувати замість 0(нуля) ввести літеру O, та навпаки. Аналогічно з літерою B та 8. Для того щоб додати побутового споживача до Вашого облікового запису, потрібно щоб у нашій базі даних були занесені Ваші електронна пошта та/або мобільний телефон, на який Вам прийде код додавання споживача. Якщо такі дані відсутні, скористайтеся одним з варіантів комунікації тут

Для того щоб отримати можливість користуватися Персональним кабінетом юридичному споживачу, необхідно один раз звернутися у філію або центр обслуговування клієнтів у вашому районі та підписати додаткову угоду. Для детальнішої інформації телефонуйте у підтримку 📞 Персонального кабінету, або залиште своє 🖊️ звернення.

Після п'ятиразово невірно введеного паролю, обліковий запис ТИМЧАСОВО блокується. Блокування автоматично вимикається через 15хв. Також для уникнення повторного блокування, радимо скористатися посиланням «Забули пароль?» (відразу після проходження 15хв.), яка розташована під кнопкою «Увійти».

Для кращого захисту вашого облікового запису пароль повинен мати мінімум 6 символів та містити хоча б:

🔠 Одну велику літеру латинського алфавіту

🔡 Одну малу літеру латинського алфавіту

🔢 Цифру

Наприклад: Ab1234