Новини

VIBER чат-бот ТОВ "Прикарпатенерготрейд"

Послуги

30.09.2020

Вирішуйте питання онлайн 24/7 - користуйтесь

Viber чат-ботом

для побутових клієнтів

 

З його допомогою ви зможете:

·       дізнатись історію нарахувань та платежів

·       подати показник лічильника

·       завантажити детальний рахунок

·       заплатити за електроенергію

 

Щоб підписатись на чат-бот ТОВ «Прикарпатенерготрейд»

перейдіть за посиланням www.bit.ly/pret_bot

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ У ЧАС КАРАНТИНУ ВИКОРИСТОВУВАТИ ПЕСОНАЛЬНИЙ КАБІНЕТ

Послуги

10.04.2020

Під час карантину ми закликаємо громадян максимально залишатись вдома і рекомендуємо використовувати ВСІ МОЖЛИВОСТІ Персонального кабінету. Адже зареєстровані користувачі можуть в будь-який час переглянути інформацію про стан розрахунків, ввести поточні показники лічильника (у період з 20 по 3 число кожного місяця) , сформувати і завантажити рахунок, оплатити за спожиту електроенергію через наш сайт за допомогою банківської карточки будь-якого банку (комісія складає 1 грн.) А також отримати консультацію чи допомогу, написавши звернення через Персональний кабінет. Ми обовязково розглянемо кожне звернення і надамо відповідь.

Користуйтеся Персональним кабінетом і будьте здорові!

ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ

Послуги

05.11.2019

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика(безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

Про монетизацію субсидій та вчасність виплат

Послуги

11.03.2019

Шановні споживачі!

Відповідно до постанов  КМУ №1176 від 27.12.2018 та № 62 від 06.02.2019 з 01 січня 2019 запроваджено монетизацію субсидій, яка відбуватиметься двома шляхами:

·         Споживачам, які звернулися за призначенням субсидій до 31.12.2018 р., а також тим, що звернулися після 1.01.2019 р., проте субсидія їм призначена з 2018 року - починаючи із нарахування лютого 2019 року дана компенсація буде виплачуватися у «готівковій формі». Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією. Всі інші субсидіанти зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

·         Споживачам, які звернулися за призначенням субсидій з 1.01.2019 та субсидія призначена із даного періоду відшкодування відбуватиметься шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк»  на рахунки надавачів послуг до 18 числа  за наявності відповідного фінансування. Перерахування коштів за послуги здійснюється у такій послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу. Проте одержувач житлової субсидії може визначити іншу послідовність перерахування коштів.

Таким чином  починаючи з лютого у рахунках за спожиту електроенергію не буде відображено суми нарахованої субсидії. Проте відповідно до постанови №848 громадяни, яким житлова субсидія надається у грошовій формі, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги. Згідно п. 4.12 Правил роздрібного ринку рахунок за спожиту електричну енергію необхідно оплатити не пізніше  20 числа місяця. Крім того, якщо УСЗН (ДСП) отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць заборгованості з оплати комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів житлова субсидія не призначається.

У разі виникнення запитань щодо змін у механізмі отримання призначеної субсидії, необхідно звертатися у структурні підрозділи Управління праці та соціального захисту населення або Департаменту соціальної політики.

           Сподіваємося, що зміна механізму виплати нарахованої субсидії не вплине на вчасність проведення розрахунків за спожиту електроенергію.

  

 

 

З повагою

Адміністрація ТОВ «Прикарпатенерготрейд»

РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА РАХУНКАХ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ

Послуги

08.12.2017

Розміщуйте Ваші рекламні оголошення на рахунках за електроенергію АТ «Прикарпаттяобленерго»

та розширюйте коло ваших клієнтів! Деталі тут http://live.oe.if.ua/bill